Rusza konkurs “Świadomość w Akcji”!

Dla Uczestników III edycji programu Świadomość Procentuje przygotowaliśmy specjalny konkurs „Świadomość w Akcji”,  gdzie dzieci i młodzież mają
szansę wyrazić swoją kreatywność i osobowość oraz wykorzystać, to czego nauczyły się w programie.

Zasady Konkursu są bardzo proste:

Kto może wziąć udział?: Każda klasa szkoły podstawowej, ponadpodstawowej, grupa przedszkolna, która uczestniczyła w III edycji programu Świadomość oraz dzieci i młodzież zgłoszeni do programu Świadomość Procentuje indywidualnie przez Rodziców, Opiekunów.

Zadanie uczestników: Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy w dowolnej formie i technice (np. plakat, grafika, wideo) pod hasłem „Świadomość w Akcji”. Praca powinna promować wiedzę i świadomość zdobytą w ramach III edycji programu Świadomość Procentuje i jak ta świadomość jest wykorzystywana do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu Uczestników. Praca powinna przedstawiać jakiś element programu Świadomość Procentuje, nawiązywać do spotkań lub tematyki programu.

Jak zgłosić
Pracę Konkursową
: Daną szkołę wraz z pracą zgłasza nauczyciel, dyrektor szkoły, koordynator programu lub rodzic/opiekun w przypadku dzieci zgłoszonych do programu indywidualnie na adres mailowy: kontakt@swiadomoscprocentuje.pl do 15.01.2024 r. W tytule e-maila prosimy o wpisanie „KONKURS”

Nagrody: W Konkursie zostanie wyłonionych czterech Zwycięzców (grupa lub klasa placówki oświatowej w wieku 3-9 lat, klasa placówki oświatowej w wieku 10-19 lat, dziecko zgłoszone do programu Świadomość Procentuje indywidulnie przez rodziców lub opiekunów w wieku 3-9 lat, dziecko zgłoszone do programu Świadomość Procentuje indywidualnie przez rodziców lub opiekunów w wieku 10-19 lat). Na Laureatów czekają ekscytujące nagrody, w tym zestaw kolorowych publikacji wraz z kredkami i plakatami dla młodszych Uczestników i „DreamBook” wraz z Wdzięcznikiem dla starszych.

Regulamin
Konkursu: 
Pełny regulamin konkursu „Świadomość w Akcji” znajduje się [tutaj]. Zachęcamy do zapoznania się z nim przed przystąpieniem do konkursu.

Na prace czekamy do 15 stycznia 2024!

Życzymy Wam wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń podczas tworzenia Waszych projektów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top