Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000594691

na program Świadomość Procentuje i pozwól dzieciakom piąć się w górę!

Wyobraź sobie, że znów jesteś dzieckiem…

Jak się wtedy czułeś? Czy miałeś przestrzeń na wyrażanie siebie bez oceny? Czy towarzyszyła Ci wiara w siebie i swoje możliwości? Czy miałeś odwagę do bycia sobą i sięgałeś po swoje marzenia? Jeśli tak – doskonale! Jeśli nie – jak sądzisz, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś otrzymał tak silny fundament już na starcie?

Przeszłości już nie zmienisz, ale masz ogromny wpływ na przyszłość dzieci w całej Polsce

Przekazując 1,5% podatku na Ogólnopolski Program Świadomość Procentuje podlewasz nowe młode pokolenie, w którym rozkwita wszystko to, co najlepsze – wiara w siebie i swoje możliwości.

Program Świadomość Procentuje to #WięcejNiżLekcja – ten program wspiera rozwój psychiczny dzieci i młodzieży, uskrzydla ich i rozbudza w nich potencjał. To zajęcia z takich przedmiotów jak Podstawy poczucia własnej wartości, Język relacji, Zarządzanie marzeniami, czy Nauka o odwadze. A przede wszystkim, ten program to możliwość, by dzieciaki rozwijały w sobie „korzenie pewności siebie”, „korzenie akceptacji”, czy korzenie odwagi”, które podlewane mogą rozkwitnąć w przyszłości dzieci.

  I to właśnie my jesteśmy odpowiedzialni, by je podlać.

Zbudowanie fundamentu odwagi, miłości i poczucia własnej wartości u dzieci i młodzieży jest w naszych rękach 

Opinie dzieci i młodzieży uczestniczących w programie, takie jak: „Czuję się pewna” „Program nauczył mnie i moich przyjaciół nie poddawać się i iść za głosem serca” czy „Relacje z innymi wskoczyły na wyższy poziom” utwierdzają nas w przekonaniu, że solidne fundamenty, które udźwigną, to co ma na nich powstać są kluczem do spełnionego i szczęśliwego życia.

Warte zapamiętania

"Młodzież to 20% społeczeństwa i 100% przyszłości"

Dzięki Waszemu wsparciu w ramach 1,5% podatku do tej pory mogliśmy:

🚀 Zorganizować bezpłatne zajęcia dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, a także placówek szkolnych w całej Polsce. To zajęcia w obszarach zdrowia mentalnego, które rozwijają pewność siebie, inteligencje emocjonalną, efektywne komunikowanie się i kompetencje w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami
🚀 Zrealizować trzy edycje programu Świadomość Procentuje – I edycja zgromadziła 120 placówek szkolnych, II 200 szkół, a III edycja prawie 500 placówek
🚀 Zaprosić trenerów mentalnych z Polski i z zagranicy
🚀 Pokazać nauczycielom nowe metody nauczania oparte na zaufaniu i zasadzie „Doceniaj, a nie oceniaj” – siebie, innych i ludzi wokół
🚀 Pomóc rodzicom poprawić relacje w domu i zrozumieć punkt widzenia swojego dziecka
🚀 Zasiać ziarno siły, miłości oraz wiary w siebie i swoje marzenia wśród dzieci i młodzieży

 

KRS: 0000594691

 

Twoje 1,5% podatku to możliwość zorganizowania kolejnej edycji i dotarcia do jeszcze większej liczby placówek szkolnych, dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. 

Dzięki Twojemu wsparciu możemy zapewnić dzieciom narzędzia, dzięki którym wyruszą w piękną przygodę, zwaną dorosłością – pełną samoakceptacji, wiary w siebie i swoje marzenia, wdzięczności oraz miłości. 

„Ziarna zasiane w dzieciństwie głęboko się zakorzeniają."

Dzieciństwo i młodość to okresy, które mają największy wpływ na kształtowanie świadomości, budowania zdrowych nawyków i rozwoju osobowości.

 

Zasiejesz z nami więcej ziaren?

Wpisz na swoim formularzu PIT: 0000594691

Cel szczegółowy: Świadomość Procentuje

1%
dla
World Healthy Living Foundation
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku
Scroll to Top