Podsumowanie IV edycji programu Świadomość Procentuje

Oficjalnie informujemy, że IV edycja programu Świadomość Procentuje, która nosiła hasło “Pełnia możliwości – O mnie – dla Ciebie” dobiegła końca!

Skupiliśmy się w niej na odkrywaniu i rozwijaniu osobistych możliwości każdego z Uczestników, którzy dowiedzieli się, że poprzez zrozumienie i akceptację samego siebie, każdy z nas może lepiej przyczyniać się do dobra innych.

4 tygodnie wyjątkowych spotkań zapewniły Uczestnikom narzędzia do głębszego poznania siebie i skuteczniejszego wpływania na swoje otoczenie. Dzięki wspieraniu rozwoju osobistego, mają oni obecnie szansę nie tylko lepiej radzić sobie w swoich codziennych wyzwaniach, ale również czynić życie swoje i innych bogatszym i bardziej spełnionym.

Dzięki wielkie dla naszych jedynych i niepowtarzalnych Ekspertów, którzy podczas każdego spotkania dostarczali ogromną dawkę wiedzy, wsparcia i inspiracji – Marzena Jankowska – trenerka odporności psychicznej, Michał Zawadka – rozwój mentalny młodych ludzi i rodzin, Taisja Laudy – Moje życie z Mr Good, Joanna Gdaniec

Dzięki wielkie dla naszych Partnerów, za Wasze cenne wsparcie i zaufanie – DUOLIFE, Strefa Momentum, Michał Zawadka – rozwój mentalny młodych ludzi i rodzin , Twoje Zdrowie 24, Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni, Instytut Profilaktyki Zdrowia, Bajka Pana Kleksa, Taisja Laudy – Moje życie z Mr Good, Heart52

Dzięki wielkie dla Was – za Wasze uczestnictwo i inspiracje, które napędzają nas do kolejnych działań!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top