Co możesz zyskać
jako nauczyciel?

Co czeka na Was w programie?

11 spotkań - WARSZTATÓW z najlepszymi TRENERAMI MENTALNYMI

Joanna Gdaniec, Michał Zawadka, Monika Kluza, Marzena Jankowska i André Stern - to właśnie oni przeprowadzą CIEBIE I TWOICH UCZNIÓW przez Program i pokażą narzędzia, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o to, aby dzieci w Twojej szkole wykorzystały cały swój potencjał.

OGROM INSPIRACJI

Chcemy zachęcić dzieci i rodziców do jeszcze lepszego zrozumienia siebie i swoich potrzeb w łatwy i przyjemny sposób. To naprawdę jest możliwe! Ale tylko z Twoją pomocą 🙂

#WięcejNiżLekcja

Program Świadomość Procentuje to #WięcejNiżLekcja – To zajęcia z takich przedmiotów jak Podstawy poczucia własnej wartości, Język relacji, Zarządzanie marzeniami, czy Nauka o odwadze.

Co o programie mówią nauczyciele?

Dziękuję za ten Program nauczył mnie innego patrzenia na rzeczywistość i uczniów.

Program uświadomił mi, że należy koncentrować się na mocnych stronach każdego człowieka, łatwiej wtedy o porozumienie z uczniem i jego rodzicami. Drugą ważną rzeczą było przypomnienie jak ważna jest motywacja, rozmowa, zdrowy tryb życia.

Chętnie wezmę wraz ze szkołą udział w kolejnej edycji. Dostałam wiele informacji zwrotnych od rodziców, którzy byli zachwyceni zwłaszcza spotkaniami z panem Michałem Zawadką. Prosi o linki do spotkania i odtwarzanie nagranie nawet dzieciom, które nie chodziły do naszej szkoły.

Jestem bardzo zadowolona i uważam że program w pełni spełnił moje oczekiwania i kompleksowo objął cała placówkę.

Tematyka wpisywała się w aktualne obserwowane trudności w zachowaniu występujące u dzieci i młodzieży. Po prelekcjach można było spokojnie kontynuować dyskusję na lekcjach wychowawczych. Uczniowie pozytywni wyrażali się na temat prowadzonych warsztatów w ramach programu. Takie warsztaty mogły by się odbywać cyklicznie, są bardzo wskazane i potrzebne w celu wsparcia nie tylko uczniów ale również roli wychowawczo-profilaktycznej szkoły.

Przystępny sposób prelekcji, otwartość prowadzących, nie ma tematów tabu, słownictwo dostosowane do odbiorcy 🙂

Problemy poruszane są bardzo aktualne i należy bacznie obserwować dzieci i młodzież aby w porę zareagować, dać wsparcie, lub zwyczajnie porozmawiać na nurtujące problemy. dzięki udziałowi w programie wiele tematów już widzę aby wdrażać na godzinach z wychowawcą , prowadzić edukację z rodzicami.

Program nauczył mnie i moich uczniów jak zadbać o siebie i o innych, o swoje emocje, relacje z bliskimi, oto jakim jestem i jak myślę i czym się kierujemy w życiu aby nasze życie było długie, zdrowe i szczęśliwe

Myślę że warto kontynuować ten projekt, formuła przekazu i jego treść sądzę że ma duży wpływ na zmianę młodzieży.

Pisałam komentarze pod wydarzeniami. Bardzo świetna i potrzebna kampania. Dziękuje że mogłam w niej brać udział. Pan Michał Zawadka wykonał świetną robotę. Jest jeszcze wiele do zrobienia na poziomie uczeń, nauczyciel, rodzic. Świat pędzi - niestety i zapomina się o zwykłych relacjach.

Program jest pozytywnie odbierany przez młodych ludzi. Jedynym elementem, który im się nie podobał, to sposób, w jaki z nimi rozmawiał prowadzący na pierwszych zajęciach. Później, gdy to się zmieniło, odbiór przez uczniów był jednoznacznie pozytywny.

Program pozwolił na nowe spojrzenie na problemy młodych ludzi, skłonił do refleksji nad skutecznymi sposobami budowania motywacji wewnętrznej, zmiany spojrzenia na ucznia. Uzyskałam wiele ważnych informacji o budowaniu relacji sprzyjających rozwojowi. Poczułam również zrozumienie ze strony prowadzących, że nauczyciel nie wychowa za rodzica dziecka. Dziękuję

Jestem bardzo zadowolona. Wiele nowych wniosków, perspektywa ucznia, której nie zawsze byłam świadoma, metody nauczania w szkoleniach szczególnie Pana Michała Zawadki - potężna wiedza. Dziękuję serdecznie i czekam na więcej

Program przygotowany przez profesjonalistów poruszał istotne problemy współczesnej młodzieży.

Znakomici prelegenci, czekało się kiedy znów będzie wykład. Poruszana tematyka jak najbardziej trafna. Świetna organizacja.

Trafiona tematyka, rzeczowy sposób przekazywania wiedzy, trafiający zarówno do dzieci, jak i dorosłych

III edycja rusza już we wrześniu 2023!

Scroll to Top