Co możesz zyskać jako rodzic?

Czy wiesz, że Twoje dziecko ma już od dawna swojego trenera mentalnego?

A czy wiesz, że dobrze go znasz? Tak, to właśnie o Tobie mowa!

Wiemy dobrze, że ten niezwykły zaszczyt bycia autorytetem dla swojego dziecka jest jednocześnie ogromną odpowiedzialnością,

która dzisiaj spoczywa na Tobie.

Nasz program jest tutaj po to, aby wesprzeć Ciebie i Twoje dziecko we wspólnym wzrastaniu.

Podczas Programu otrzymasz od nas:

Wiedzę od najlepszych trenerów mentalnych

Joanna Gdaniec, Michał Zawadka, , Marzena Jankowska - to właśnie oni przeprowadzą Cię przez Program i pokażą narzędzia, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o to, aby Twoje dziecko wykorzystało cały swój potencjał.

Wsparcie na każdym etapie

Dzieciństwo i młodość to okresy, które mają największy wpływ na kształtowanie świadomości, budowania zdrowych nawyków i rozwoju osobowości. Będziemy dla Ciebie wsparciem w zrozumieniu tych procesów.

Narzędzia do wzrostu i dalszego rozwoju Twojego dziecka

Otrzymasz narzędzia, dzięki którym lepiej zrozumiesz punkt widzenia swojego dziecka, rozpoznasz lepiej jego potrzeby oraz nauczysz się jak słuchać, by usłyszeć to, co dziecko chce powiedzieć.

Przygotowanie do bycia świadomym rodzicem

Jesteś dla swojego dziecka największym autorytetem i to Ty masz niezwykłą szansę pokazać mu wszystko, to co najlepsze. Możesz pozwolić mu wzrastać, w efekcie rozkwitnąć i stać się kiedyś świadomym, pewnym siebie, odważnym, z ogromną wiarą w swoje możliwości dorosłym.

Dzięki udziałowi w programie Twoje dziecko

Zbuduje wiarę w siebie i swoje możliwości

Obudzimy w Twoim dziecku Olbrzyma. Pokażemy, jaką ma w sobie sprawczość, dzięki czemu uwierzy, że jest najlepszą wersją samego siebie.

Pobudzi w sobie marzenia i odkryje swój potencjał do ich spełniania

Zabierzemy Twoje dziecko w podróż do miejsca, jakim są marzenia. Zrozumie wartość marzeń i otworzy się na nowe doświadczenia.

Zrozumie, jaką moc ma odwaga

Po programie, Twoje dziecko zamieni niepewność i lęk na odwagę. Zrozumie, że często to właśnie lęk blokuje jego działania. Dmuchniemy w skrzydła Twojego dziecka dodając mu odwagi.

Wzmocni swoją pewność siebie

Pewność Siebie wiąże się z akceptacją siebie i prawidłowym budowaniem własnej tożsamości. Jest niezbędna do osiągania przez dziecko sukcesów na każdym etapie, zarówno w szkole, jak i w domu.

Co czeka na Was w programie?

Czas trwania

IV edycja Programu Świadomość Procentuje to 9 warsztatów i wykładów, wspólnej pracy dzieci, nauczycieli i rodziców. 4 spotkania dla rodziców, 2 spotkania dla nauczycieli, 3 spotkań dla młodzieży!

#WięcejNiżLekcja

Program Świadomość Procentuje to #WięcejNiżLekcja – To zajęcia z takich przedmiotów jak Podstawy poczucia własnej wartości, Język relacji, Zarządzanie marzeniami, czy Nauka o odwadze.

Materiały pomocnicze

Materiały pomocnicze dla rodziców będą dostępne w trakcie realizacji programu.

Co o programie mówią uczestniczący rodzice i ich dzieci?

Anonimowo Rodzic

Program "Świadomość procentuje" powinien być wdrażany do podstawy programowej edukacji w naszym kraju. By zbudować pewne siebie, dumne społeczeństwo. By pokazać nauczycielom narzędzia, które są skuteczne i innowacyjne w podejściu do ucznia.

Anonimowo Młodzież

Nie wierzyłam, że naprawdę tak ważne do tej pory były dla mnie opinie innych ludzi. I że częściej były one nieprawdziwe niż prawdziwe, nie umiałam obronić się przed tym jak ktoś mówił o mnie źle chociaż mnie nie znał. Teraz wiem że nie muszę brać do siebie tego wszystkiego i że tylko to co ja mam w głowie o sobie jest tak naprawdę ważne.

Izabela Rodzic

Fantastyczny program, ale musi być kontynuowany, bo w przeciwnym razie wartości przekazane w tych spotkaniach ulotnią się, to tak jak z kwiatkiem, który nie wystarczy tylko raz podlać. Oczywiście jest to rola przede wszystkim rodziców, ale wsparcie fachowca, który w dodatku potrafi dotrzeć do młodzieży jest nieodzowne i cudowne.

Anonimowo Młodzież

Bardziej wierzę w siebie oraz mam większą motywacje do działania.

Małgorzata Rodzic

Rozmawiamy inaczej, wymieniamy swoje punkty widzenia, więcej doceniamy, ja udzielam córce mniej rad a bardziej słucham. Wiem, że ważne jest pozwalanie jej na popełnianie błędów, że nie mogę trzymać jej w "szklanej bańce". Ona wie, że można popełniać błędy - dzięki nim człowiek się rozwija.

Komi Młodzież

Lekka forma, zabawne stwierdzenia, bardzo przyjemny do oglądania dzięki prowadzącemu. Mogę nawet się pokusić o stwierdzenie, że oglądałam to z przyjemnością.

Dominika Rodzic

Wspaniały program, takich inicjatyw powinno być jak najwięcej. Dzieciaki tego potrzebują, my również. Zrozumiałam jak bardzo ważne jest uświadamianie dorosłych, żeby wspierać rozwój dzieci i młodzieży w taki sposób, żeby zbudować w nich pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Ciekawe, bardzo wartościowe wykłady. Po każdym miałam wiele stron notatek 🙂 Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w programie i czekam z niecierpliwością na kolejną edycję. Będę polecała z całego serca.

Joanna Rodzic

Ogromna wiedza przekazana nam rodzicom w sposób zrozumiały i łatwy do przyjęcia. Dzięki prowadzącym spotkania wszystkie wskazówki można bardzo szybko wprowadzić we własne życie i już po kilku dniach widać zmiany. Zmiany na lepsze.

Anonimowo Rodzic

Z zainteresowaniem słuchałam wykładów, które uświadomiły mi jak bardzo moje nastawienie wpływa na córkę i jej samoocenę. Że lepiej wspierać i chwalić niż karać. Wykłady były bardzo ciekawie prowadzone.

Ewa Rodzic

Program pomaga wejść głębiej w relacje nie tylko z dzieckiem, ale także z samym sobą. Dużo cennych treści i przykładów podanych sposób bardzo przystępny.

Ewa Rodzic

Oglądałam wszystkie spotkania, jestem pod ogromnym i bardzo pozytywnym wrażeniem. Prelegenci wspaniale przygotowani, a wiedza ogromna. Wiele wyniosłam z tych spotkań, a udzielone wskazówki i spojrzenie na problemy z innej strony bardzo pomogły mi w zmianie czasem błędnego myślenia. Ogrom wiedzy, którą KAŻDY świadomy rodzic powinien posiadać o stosować. Dziękuję za to.

Magdalena Rodzic

Ciekawy, rozwijający, angażujący i poruszający tematy istotne dla każdego, uwzględniający potrzeby uczniów, rodziców, nauczycieli.

IV edycja rusza już w maju 2024!

Latest ekit news

Ekit Latest News

Scroll to Top